16 Mayıs 2013 #1801267

Türk Telekom Hiçbir Şikayet Kaydımı Sonuçlandırmadı!

12.12.2012 de satış ekibi bana eksik bilgi aktararak mevcut tarifemi değiştirdi, 15 dk sonra müşteri hizmetlerini iptali için aradığımda aynı gün telekom ofisine gidersem iptal edip sorumluluk almayacağım söylendi.1-4330663092 şikayet kaydımı açtım ve Maltepe ofise gittim. Yetkili, sistemde göremediği için iptal edemeyeceğini söyledi.


Sistemlerine düşene kadar takip ederek iptal etmeleri, aksi takdirde sorumluluk kabul etmeyeceğime dair yazılı dilekçe verdim, alındı fotokopisi ile sakladım. Kayıt ile ilgili cevap gelmedi. 18.03.2013 de aradığımda tüm yaptıklarıma rağmen tarifemi değiştirdiklerini öğrendim tekrar 1-5339263209 ile kayıt açtım sonuç aynı. Firmayı şiddetle kınıyorum!!

Pelin 84 Okunma

Cevaplar

  • Pelin06 Eylül 2013

    Öncelikle Türk Telekom empati lurabilen arkadaşlar ile görüşsün. problem yaratmak yerine çözümün bir parçası olsunlar çünki şikayet ile ilgili kayıt açmaktan başka bir şey yapılmıyor. Kayıt hala duruyor ama benım isteğime bir yanıt gelmiyor. Müşteri hizmetleri görüntü olsun diye var yoksa müşteri hizmetlerinden arayan arkadaşlar burada yazılan cicili ve saygılı bir şekilde telefonda konuşmuyor. Konuşmaya başlama ses tonu ile bitirme ses tonu çok farklı!!!

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Sayın Pelin Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Pelin Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön