03 Aralık 2013

Türk Telekom Hattımı Yurt Dışı Aramalara Kapatmış!

Türk Telekom'a bağlı ev hattımız yurtdışı aramalarına açıktı. Yalnız 1 ay kadar önce yurt dışını aradığımızda , hattımızın yurtdışı aramalarına kapandığını öğrendik. Benim hattımın kime sorup kimden onay alarak yurtdışı aramalarına kapatıldığını öğrenmek istiyorum.

444 1 444 no'lu telefonu defalarca arayıp derdimizi anlatmamıza rağmen ortada hiç bir çözüm yok. Ama yeni kampanyalarınız hakkında insanı 30 kere arayıp rahatsız etmesini çok iyi biliyorsunuz. Hattımız halen yurtdışı aramalarına kapalı. Bu kadar sorumsuzluk, pes dedirtiyor insana. İnsanların sorunlarını çözümlemeniz için illa ki bir yerlerde sesimizi duyurup, şikayet mi etmemiz gerekiyor? O zaman çağrı merkezleri neden var?

Saadet 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Aralık 2013

    Sayın Saadet Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön