22 Nisan 2013
Yorum Yap
#1757923

Türk Telekom Hattım Giden Aramalara Açılmıyor!

Şirketimize ait olan iki hattımızdan biri 2 ay kadar önce TurkNet'ten Türk Telekom'a geçtikten sonra dış aramalara kapandı. Hattımda çevir sesi var, gelen arama var ama ben 121 den başka numaraya arama yapamıyorum. Bu durumu bir çok kez Türk Telekom müşteri hizmetlerine anlatmama rağmen her defasında sorun çözülmüştür diye telefonuma mesaj geliyor ama sorun bir türlü çözülmüyor.


Son görüşmemde yine çözülmezse Şikayetvar sitesine şikayette bulunacağımı da söyledim. Şirketimin faksına bağlı olan bu hattımın giden aramalara da açılması için gereğini rica ediyorum. Çok Mağdur durumdayız.

İshak 69 Okunma

Cevaplar

  • İshak24 Nisan 2013

    Ömür Bey, bana kimse ayrıntılı bilgi vermedi. Cevabınızı tekrar gözden geçirirmisiniz.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın İshak Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler