06 Eylül 2013 #1996466

Türk Telekom Hattı Aktif Hale Getirmeyerek Mağduriyetimize Sebep Oldu!

Türk Telekom talebimin üzerinden 2 ay geçtikten sonra çektiği telefon hattını şimdi de aktif hale getirmiyor. Hat çekildi, Telekom'un yönlendirdiği eleman hattın 04.09.2013 günü açılışını yapacağını söyledi ve akşam son iş olarak geldiği binamızda bugün sorun oldu, yarın açılır diyerek işlemini tamamladı, ertesi gün ise tekrar geldiği binamızda bina girişindeki kablolardan çevir sesi alamadan tekrar ayrıldı.


Binaya çekilen kabloda telefon bağlantısı olmadıktan sonra benim için hiçbir anlamı yok. İlgili eleman ile irtibat kurduğumda sorunuma çözüm bulamamakta. Aylardır telefonsuzum ve telefon faturalarını ödemeye devam ediyorum.

Savaş 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Savaş Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön