24 Ağustos 2015
Yorum Yap
#3555288

Türk Telekom Hatlar Yerlerde Kablolar Kamyona Takılmış Kopuk!

Gölcük Mahallesi Boğaz Yaylası yolu üzerinde bulunan S. D 5 No.lu telefon kutusunun bulunduğu sokak içinde telefon ana hat kabloları yerlerde ve direkleri yok. Kablolar tarlamızın girişinde yerde olduğundan zirai aletlere takılıp duruyor. Dikkat diyoruz fakat bu hatların direklere alınmasını istiyorum.


Ayrıca SD 5 No.lu kutunun bir altındaki sokak içinde de aynı durum söz konusu. Kablolar yerde sulama panolarının önünde yerde olduğundan asenkron motorların dönen kısımlarına temas etmektedir. Bu 2 sokak içindeki hatların direklere alınmasını istiyorum.

Murat 528 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler