22 Haziran 2015

Türk Telekom Hat Nakil İşlemleri Yeni Bina İçin 5-6 Aydan Fazla Sürüyor!

184 131 80 27 hizmet numaralı yalın internet paketini evimde kullanıyordum. Ancak yeni yapılan bir binaya taşıdık ve binada Türk Telekom ilgili altyapı bulunmadığı söylendi. Dilekçeyi 2 buçuk ay önce vermiştim. Üzerine Kocaeli/İzmit Alemdar Şube Müdürü ile dahi görüştüm. Telefon direği evin karşısında yer kazılarak bina girişine box konacakmış o nedenle havadan diğer komşulara kablo verilmiş bende aynı şekilde geçici çözüm istediğimde resim çekip şikayet ediyorlar yanıtını aldım. Bende şu an şikayetçiyim. İnternetsiz ev kalmayacak sloganlarıyla tüm kanallarda reklam yayınlayıp 4 ayda bir kablo çekecekseniz evet şimdi başlamış olsanız yaklaşık 2090 gibi internetsiz ev kalmaz.

Cabir 89 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 23.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön