15 Ağustos 2014

Türk Telekom Hat Kapatma Sorunu.

23/06/2014 İstanbul Maltepe ada Telekom bayinden internet ve hat kapatma işlemi için talep ilettik adres değişikliği sebebiyle ve yalın internete geçtik, fakat internet kapatma işlemi sağlanmış. Telefon numaram kapatılmamış, faturalar gelmeye devam edince çağrı merkezi ile görüşme sağlayıp öğrendim.

Kapatılması için şikayet oluşturdum, fakat şikayet kaydım üzerine bayiden geri dönüş yapıldı; şikayetinizi alın bir şey ispatlayamazsınız diye. Birde bu lafları söyledikten sonra da biz son faturayı ödeyip hattı kapatalım diyor. Ardından da önce tehdit sonrada faturayıda ödeyelim işte başka ne istiyorsunuz der gibi. Türk Telekom bayilik verdiği kişileri eğitmeli müşterisini muhatap etmemeli bu durumlarda.

Ahsen 511 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ağustos 2014

    Sayın Ahsen Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Özlem AKÇAY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön