07 Mart 2015

Türk Telekom Hat Kablolarının Geçmiş Olduğu Telefon Direği Değiştirilmeli

Yukarıda belirtmiş olduğum telefon hattımın ve birkaç komşumun daha telefon hattının geçtiği telefon direği çürüyerek defalarca kez kırılıp, gerek kendi çabalarımız ile düzelttik gerek ise kablonun gücüyle asılı kaldı, tabi bu süre zarfında defalarca kez telefon ile bildirdim Telekom'un Sakarya hendekteki binasına direk giderek bildirdim, sağ olsunlar geldiler fotoğraf çektiler bir kaç kez ama değişen bir şey olmadı.


En son kuvvetli esen rüzgarda kablolarımız zedelendiğinden hattımız kesildi ve bir süre telefonsuz kaldık, gelen ekip sadece kabloyu yapıp gitti, direğe bir şey yapan olmadı. Direğin değiştirilerek bu sorunumuzun çözülmesini kendilerinden rica ediyoruz.

Çağrı 1.018 Okunma

Cevaplar

  • Çağrı06 Nisan 2015

    Sayın Zeliha çamurcu Bana yardımcı olcağınızı vaat etmiştiniz ancak problem hala çözülmedi o telefon direği hala çürük ve hala sepaşa ait elektrik direğinden destek almakta. İnsanlar dalga geçmeyi bırakarak işinizi yapmaya çağırıyorum buraya yazıyorum altına hemen hazır metninizi yapıştırıyorsunuz ilgilenilecek vs. Ama herhangi bir şey yapmıyorsunuz böyle terbiyesizlik olmaz en kısa zamanda bu sorunum çözüme kavuşturulsun lütfen.

  • Çağrı20 Mart 2015

    Ekipleriniz sorunlu direğin yanına iki araç ile gelerek araçların birinde yeni telefon direği bulunmasına rağmen Türk telekom'a ait telefon kablosunu Sedaş a ait (Sakarya elektrik dağıtım a. ş. ) şehir elektrik hattının geçmiş olduğu direğe takmış bulunmaktadırlar çürüyen direğe ise yandan geçici tahta çakarak sağlamlaştırdıklarını düşünmektedirler bu çözümün sorunu ortadan kaldırmadığını düşünerek o telefon direğinin yenisi ile değiltirilerek sedaşın direğinden sökülmesini talep ediyorum. Geçici çözümlere ihtiyacımız yok sürekli sıkıntı yaşamaktan bıktık.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mart 2015

    Sayın Çağrı Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeliha ÇAMURCU Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön