07 Mayıs 2013 #1784282

Türk Telekom Hat Değiştirme Sorunu!

0232 32*** numaralı Türk telekom sabit hat abonesiyim. 02. 05. 2013 perşembe günü saat 13. 00 da Türk Telekom görevlileri apartmanızdaki mevcut bakır hatları fiber hatlar ile değiştirme işlemi yaptı. Bu değiştirme işleminden sonra yeni sisteme için gerekli cihaz kurularak iki saate kadar konuşma hizmetinin başlıyacağı tüm apartman sakinlerine olduğu gibi bizede bildirildi.


Aradan geçen zamanda telefon tüm beklentimize rağmen açılıp servise verilmedi . Telekom yetkilileri her arıza bildirimine iki saat sonra açılacak diyerek cevap vermesine rağmen hali hazırda henüz evimizde telefon hizmetinden faydalanamıyoruz. Bu konuda bizi mağdur eden Telekom şirketinden şikayetçiyim.

Barış 101 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Barış Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön