30 Ağustos 2013 #1984410

Türk Telekom Hat Değil Salıncak Kuruyor!

Yeni bir hat başvurusu yaptık ve bağlantımız yapıldı ama hat bağlamaya gelen vatandaş hattı direkten çekmek yerine yan komşunun camının altından çekerek işini kolaylaştırmış bu yetmemiş yerden ulaşılabildiği için çocuklar salıncak olarak kullanıyor.


Her gün komşularla kavga ediyoruz. Çünkü çocukları çekilen hat kablosunda sallanıyor bizde çocuk kovalıyoruz. Evin içerisine dış hat kablosu bağlanmış. Allah aşkına bu kadar komik bir şey duydunuz mu?


Defalarca şikayetimizi bildirdik ama kapı duvarlar resmen. Komşunuzun başına bela olmak istiyorsanız ya da komşu çocuklarına salıncak kurmak Türk Telekom'dan yeni bir hat bağlatmanız yeterli olacaktır.

Bahar 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın Bahar Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yılmaz Anıl ŞEN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön