02 Nisan 2013 #1720481

Türk Telekom Hat Çekmiyor!

Kahramanmaraş Merkezdeki evimden, yeni aldığım Haydar Bey Mah. Bahçeci Hoca Bulv. Bina No:** deki evime taşındım. 20 gün kadar önce TÜRK TELEKOM a hat nakili için başvurduğumda, binaya hat çekilmesinin 15 20 gün süreceğini söylediler. Dün TÜRK TELEKOM K. Maraş il müdürüyle bizzat telefonda görüştüm. Bana bulunduğum binadan 1, 2 talep olduğunu bunun yeterli olmadığını yinede ödenek beklediklerini iletti. Evimin 200 metre ilerisi Belediyenin yapmış olduğu Boğaziçi konutları ve her türlü donanıma sahip, evimin hemen karşısı Ismarkent sitesi ve her türlü donanıma sahip, geçen 8 ay boyunca her ay 136, 50 internet faturası ödemişim ben, şimdi talep az diye evime hat mı çekilmeyecek!

Erhan 262 Okunma

Cevaplar

  • Erhan01 Mayıs 2013

    Sorunum hala çözülmemiştir. Tamamen rezalet bir durum :S

  • Erhan09 Nisan 2013

    Alt yapı yetersizliği talebimizi aldınız sözde. Kahramanmaraş il müdürlüğümüz ödenek yok oradada çok potansiyelyok diyerekten belirsiz tarih veriyor. Bu nasıl müşteri memnuniyetdir. Her ay fatura parasını almayı biliyorsunuz, birazda müşterilerinize hizmet götürmeyi deneyin. Kahramanmaraş olarak büyükşehir olduk ama TÜRK TELEKOM hala yerinde sayıyor, Kahramanmaraşa gereken önemi verin bir önce... Bilişim sektöründe çalışıyorum ve sizin yüzünüzden mağdurum. Sorunum hala çözülmedi, burada boştan yere müşteri memnuniyeti oyunu oynamayın..

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Erhan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Şikayetvar.com aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeynep GÖR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön