20 Eylül 2013 #2021988

Türk Telekom Hat Çekmedi!

Defalarca mail yoluyla, telefonla, faksla ve sikayetvar.com aracılığıyla Türk Telekom'a şikayetimi iletmeme rağmen halen binamıza hat çekilmedi.Ben böylesine vurdumduymaz çalışanların bir araya getirildiği bir kurum görmedim.Her şikayette biz sizinle ilgileneceğiz deyip sanki şekerle çocuk kandırır havalarına bürünüyorlar tabi sonrası malum. Arayan soran yok.


Şimdi sadece merak ettiğim şey bu kurumun kimler tarafından yönetildiğidir.Nasıl bir yöneticilik anlayışına sahiptir bu insanlar ki çalışanlarından işlerin yürütülmesinden şikayetlerden bihaberler.


Bir başvurunun aylarca bekletilmesi şikayetlerin görmezden gelinmesi nasıl açıklanabilir bir tutumdur.

Halil 67 Okunma

Cevaplar

  • Halil20 Eylül 2013

    Ne kadar yapmacık bir kuruluş olmuşsunuz. Destek olma fırsatıymış.. 6 aydır destek ola ola bitiremediniz.. İnsanlarla dalga geçmeyi artık iş haline getirmişsiniz sizler.. 6 aydır ilgili birime ilettik şöyle yaptık böyle yaptık.. yaptığınız birşey varsa oda insanları kendinize mahkum etmektir.. Keşke şikayet edebileceğim daha yüksek bir makam olsa da edebilsem.. Ama malesef öyle bir düzen ki bu tavşana kaç tazıya tut diyor..

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Halil Bey , Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön