02 Ekim 2014

Türk Telekom Hat Bağlamamaları!

Şehrin merkezinde oturduğumuz halde ne ev telefonu ne internet kullanamıyoruz. Türk Telekom hat çekmiyor hiç bir şekilde yardımcı olmuyor ciddiye bile alınmıyoruz. Binamızın tüm tesisatı hazır ama Türk Telekom gelip gerekli çalışmayı yapmamakta.

Semih 1.430 Okunma

Cevaplar

  • Semih06 Şubat 2015

    5 ay geçti hala geri dönüş olmadı, sorun çözülmedi binlerce kişi mağdur ediliyoruz

  • Semih05 Ocak 2015

    Aradan aylar geçti hala çözüm yok hala internet yok, şehrin merkezinde mahrumiyet yaşıyoruz. İletişim özgürlümüzü elimizden almaya hakkın yok Türk Telekom. Yetti artık bu sorumsuzluk. Kapımızın önünden hat geçiyor ama gelip bağlayan yok. Türk Telekom telefonumuz ve internetimizi bağlayın artık.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ekim 2014

    Sayın Semih TABAK, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön