28 Kasım 2014

Türk Telekom Hat Arızası!

Ankara Kalesi içerisinde faaliyet gösteren bütün esnafların telefon hatları 1 yıldır neredeyse her ay yani şu anda 7. kez arızalanmıştır. Konuyla ilgili muhatap bulamıyoruz. Telekom ulus şefliğine uğrayın diyorlar. Arkadaşlara söylenen, alt yapı çalışması nedeniyle dediler.

Peki soruyoruz 1 yıldır bu alt yapı? Bizler turistik işletmeyiz. Yani telefonla faks maille çalışıyoruz. Bunları kullanmadığımız sürece hizmetlerimizde aksamalar olması sebebiyle zaten zor durumda olan bizler daha zor duruma düşmekteyiz. Bu durumun ivedi düzeltilmesi ve mağduriyetimizin giderilmesini önemle rica ederiz.

Fuat 153 Okunma

Cevaplar

  • Fuat01 Aralık 2014

    ARIZANIN GİDERİLMESİ 2 GÜN SÜRDÜ. TEKRARLAMASI DURUMUNDA DÜŞÜNCELERİMİ BURADA DAHA NET OLARAK YAZACAĞIM. TEŞEKKÜR EDERİM.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Kasım 2014

    Sayın Fuat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön