28 Ağustos 2013 #1981354

Türk Telekom Hala Nakil Yapamadı!

24 Haziran 2013'te 242326**** nolu telefonum için Türk Telekom'a nakil başvurusunda bulundum. 28 Haziran 2013'te nakil işlemi için personel geldi ve apartmanda şebeke olmadığı için gitti, yakın zamanda tekrar geleceklerini söylediler. O günden beri "altyapı yetersizliği"nden dolayı nakil işlemini gerçekleştiremediler ve o günden beri kendi problemlerinden dolayı veremedikleri hizmeti halen faturalandırmaya devam etmekteler.


Faturalandırma işlemine son verilip, almadığım hizmetin faturalarının iptal edilmesini talep ediyorum. En önemlisi ise hemen nakil işlemimin hallolmasını istiyorum.

Yaşar 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Yaşar Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön