14 Temmuz 2014

Türk Telekom Hala İnternet Hattı Çekilmesini Bekliyoruz.

Türkiye'de evinize telefon ve internet altyapısı kurulabilmesi için, Türk Telekom'un altyapıyı yapması zorunlu. Telekom bu altyapıyı kurmadan hiçbir firmadan internet ve telefon hizmeti alamıyorsunuz. Yeni taşındığım, şehrin göbeğindeki apartmana ben ve komşularımız tekrar tekrar müracatta bulunmamıza rağmen, aylardır Telekom gerekli atyapıyı kurmadı.

Teknik servisle irtibat için bana verilen telefonu aramama rağmen telefona cevap verilmiyor. Yeni apartmana taşınan başka insanlarda da aynı sorun olduğunu neredeyse bir yıla yakın bekleyenler olduğunu öğrendim. Telekom'un böyle bir altyapıyı kurması için ne kadar beklememiz gerekiyor?

Meltem 1.787 Okunma

Cevaplar

  • Meltem28 Mart 2015

    8 ay geçti halen İnternet altyapısı kurulmadı!

  • Meltem17 Temmuz 2014

    Telekom şikayetimle ilgileneceğini buraya yazmış olmasına rağmen, beni ne arayan bir yetkili yok. Buradaki şikayetlere baktığımda bir çok kişide aynı sorunun olduğunu gördüm. Yıllarca telekomun altyapı kurmasını bekleyenler var. Bu çağda böyle kötü bir hizmet anlayışına söylenecek kelime bulamıyorum!

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Temmuz 2014

    Sayın Meltem Hnım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön