23 Mart 2015

Türk Telekom Hala Bağlantı Yok!

10 gün önce şikayette bulunduk, 2 günde bir de Türk Telekom'a yeni şikayette bulunmamıza rağmen telefon ve internetimiz ofisimizde yok!


Burası bir reklam ajansı, artık bugün de çözülmezse avukatımız dava açacak.

Umur 1.621 Okunma

Cevaplar

  • Umur23 Mart 2015

    Sayın Pelin Öcal, 15 gündür internet ve telefonum reklam ajansımızda çalışmıyor. Avukatımız a. Zarifoğlu sizinle irtibata geçecektir. Şirketimizin 30.000 TL 'lik iş kaybı hakkında dava açacağız size. Benim cep telefonuma şikayetimin çözüldüğü mesajı gönderen de siz iseniz, hangi "karakter" le bunu yaptığınızı merak ediyorum. Azıcık şeref sahibi bir insan varsa Türk Telekom'da bu arıza hakkında verdiğimiz cep telefonu numarasından bizi arar ve bilgi verir. Tek istediğimiz bizi sahadan birinin konu hakkında bilgilendirmesi. "Çözdük biz sorununuzu" diye sallama, oTOMATİK, şEREF yoksunu, hIRSIZ-ARSIZ, yALAN dolu bir mesaj bana bir daha atmayın!

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2015

    Sayın Umur DİLEK, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön