09 Haziran 2016

Türk Telekom Haksızlığa Göz Yumuyorlar

Annemin telefonundan 6662 numaralı servisten üyelik için 56 TL ücret faturada yer alıyor. Üyelik falan başlatmadan nasıl üyelik ücreti alabiliyor, ya da onayımı almadan nasıl hattımdan 56 TL ücret alınabiliyor? Ödeme için hiçbir onay almadan nasıl 56 TL ücret alabilme yetkisine sahipsiniz? 6662 hattından faturamda 56 TL ek ücret gözüküyor. Bu ücretin silinmesini istiyorum.


Hiçbir onay almadan kafalarına göre nasıl üyelik ücreti kesme yetkileri var? Özellikle belli bir yaşın üstündeki internet kullanmayı tam bilmeyenlerin hedef aldıklarının tespit edildiği ve bilindiği bir ortamda bunlara nasıl müsaade ediyorlar? Faturaya yansıtılan 56 TL'Lik ücretin iptal edilerek iadesini talep ediyorum.

Ercihan 257 Okunma

Cevaplar

  • Ercihan26 Temmuz 2016

    Bu sorunla karşılaştığımda müşteri hizmetleri ile görüşüp hattımızdan her türlü mobil ödeme ve servisleri kapatmıştım. Ancak bu ay yine yüklü bir fatura geldi. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde istediğim işlemin yapılmadığını, mobil ödeme iptali gerçekleşmediğini öğrendim. Şuna eminim ki Türk Telekom ve Pttcell bu işten çok büyük paralar kazanıyor. Bizim üç kuruşumuza göz diken bu kurumların batması ve tez zamanda bu işte payı olanların (müşteri hizmetlerindeki operatörden en tepedekine kadar) bütün işlerinin ters gitmesini ve iki yakalarının bir araya gelmemesini dilerim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön