14 Mayıs 2013 #1796594

Türk Telekom Haksız Yere Taahhüt Bedeli Cezası!

15 nisan 2013 tarihinde TTNET in yapmış olduğu kampanyadan yararlanarak NET4 paketi ve konuştukça öde kampanyasına geçtim. Bana geçiş yaptığım Türk telekom ofisinde telefonumun iptal olmadığı , internet hizmeti ile birleştirildiği söylendi. Türk Telekom dan 18 ay önce taksitli dect telefon satın almıştım ve 6 taksit borcum kalmış, Türk telekom bana telefon hizmetini başka bir kuruma taşıdığım için 55, 08 lira taahhüt cezası kesmiş bu tutarın tarafıma iadesini talep ediyorum; Çünkü bana hala telefon hizmetini Türk telekom sağlıyor, TTNET başka bir kurum diye yanıltmanın anlamı yok, ayrıca Türk telekom ofisinde bana birleştirme diye ifade edildi.

İsmail 89 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön