16 Mayıs
#11980371

Türk Telekom Haksız Ve Fazladan Faturalandırma Yaptı!

14.05.2019 tarihi akşam üstü saatlerde mobil bankacılıktan eşimin ve kendi hattımın fatura ödemesini yapacaktım. Kendi faturamı ödedim her şey çok normal sonra eşimin faturasını ödemek için girdiğimde eşimin 45 TL olması gereken faturasının 65 TL geldiğini fark ettim. Kendisi aradı müşteri temsilcisine şikayet kaydı oluşturdu temsilcinin söylediği tarife değişikliği sebebi ile fark alındığı idi. Oysa ki bizim böyle bir talebimiz olmadı.


Biz tarife değişikliği istemediğimizi bundan yaklaşık bir buçuk ay önce taahhüt uzatımı için aradığımızı ve tarafımıza yansıyacak bedelin de yalnızca fatura bedeli 45 TL olduğu söylendiğini söylememize, bize taahhüt güncelleme de ilaveten yansıttıkları bu bedelle ilgili hiçbir bilgilendirme yapılmadığını belirterek görüşme kaydını dinlemelerini ve fazladan yansıtılan bedelin iadesini talep ettiğimizi belirttik ve kapattık.


Bir sonraki gün eşimi aramadan yalnız şöyle bir mesaj atmışlar hiçbir detay vermeden " Sayın abonemiz talebimize ilişkin yapılan değerlendirme sonuçlanmış ve herhangi bir hata görülmemiştir" denerek bir SMS mesajı ile konuyu geçiştirmişlerdir SMS.

Uğur Uğur 546 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları