30 Ocak 2014 #2266426

Türk Telekom Haksız Ücret Yansıtıyor

Ödemediğimiz 6 aylık fatura borcumuz olduğuna dair mesaj aldık. İtiraz ettiğimizde öğrendik ki, okuma yazma bilmeyen annem hattı kapatmaya gittiğinde görevli bayan hattı dondurmasında bir sakınca olmayacağını daha sonra kapanacağını söylemiş, annem hattı kapatılmasını talep etmiş. Ancak; görevli bayan prosedürü hattın dondurulmasına ilişkin yürütmüş ve imzalatmış.


Ocak 2013'den Haziran 2013'e kadar hat dondurulmuş ve Temmuz 2013 ayında tekrar aktif hale getirilmiştir. Buna istinaden 2013/7/8/9/10/11/12 aylarına ait sabit ücret fatura edilmiştir. Şahsi başvuru yaptığımızda imzanız var bu borcu ödeyeceksiniz diyorlar. Milyonlarca abonesi olan Türk Telekom'a yakışıyor mu?

Ekrem 335 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem26 Şubat 2014

    Yunus Emre TOPAL'a nezaketinden ötürü teşekkür ederim. Türk Telekom dan bir sonuç alamadık. Tüketici hakları heyetine başvurumuzu yaptık bekliyoruz. Bu arada Temmuz 2013 döneminde telefonun tekrar aktif hale geldiğine ilişkin mesaj şubat 2014 de geldi. Alkışlarımız Telekom'a :)

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın Ekrem TÜRKBEY, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön