21 Ocak 2014 #2246847

Türk Telekom Haksız Kazanç Elde Ediyor!

24.10.2013'te kendi adıma kayıtlı olan 0 224 613 **** no'lu Türk Telekom telefon aboneliğimi faturalarımı ödeyerek iptal için Setbaşı/Bursa Türk Telekom Müdürlüğü'ne gittim.Hiçbir borcum olmadığı için abone iptal talebim kabul edildi ve aboneliğimi iptal ettirdim. 24.10.2013'te iptal ettirmek için gittiğimde iptal etmemişler aboneyi geri kazanmak için bir hafta daha beklemişler. Bu arada kazanmak gibi bir durum yok ben zaten iptal ettirdim.


Sonuç olarak o bir haftalık kısmı da eklemişler üstüne açma kapama bedelini eklemişler. Son dönem borcu diye 20+8 TL göndermişler.Ben zaten tüm borcumu ödeyip aboneliğimi iptal ettirmeye gittim 3 ay sonra bu şekilde oluşan borç bildiriminden Türk Telekom'a şikayetçiyim.

Onur 72 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın Onur Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön