07 Aralık 2018
Yorum Yap
#11260291

Türk Telekom Haksız Faturalar!

Türk Telekom mobil hattımın ücreti 40 TL olması gerekirken 47 TL gelmeye başladı. Sebebini sorduğumda geçen sene tarife değişikliği yaptığımda sistem hatasından 40 TL eksik fatura gönderildiğini onun için faturalarıma aylık 5 TL yansıtıldığı belirtildi. Bende o zamandan beriki fatura dökümlerini gönderdim ve böyle bir şeyin söz konusu olmadığını belirttim. Bunu defalarca müşteri hizmetlerine şikayet olarak da iletmeme rağmen hiçbir cevap alamadı.


İkinci hattımı ağustos'ta T****'den Türk Telekom'a taşıdım. Hattı köyde babam kullanıyor çok az kullanıldığı için içim rahat diye bir tarifeye geçtim. Bu tarifenin taahhütlü ücreti 15 TL taahhütsüz ücreti 30 TL taahhütlü olarak kayıt yapıldı hatta kampanya var diye 1 TL aylık ücretle istememe rağmen Tivibu verildi. İlk ay 15 TL fatura geldi, 2 ay 22 TL,3 ay yine 22 TL. Geldi vergiler var diye itiraz etmedim ancak bu ay 30 TL geldi. Aradığımda taahhüdümün olmadığı söylendi. Bende numara taşıdığımı ilk iki ay 22 TL geldiğini ve hatta 1 TL'ye Tivibu verildiğini söylediğimde taahhüdünüz yok onun için dediler.


Son zamanlarda Türk Telekom'dan böyle saçma faturalar geliyor. Eşimin kullandığı hatta da tarifesi 30 TL taahhüt bitti uyarısı gelmeden 49 TL. Fatura geldi. Tarifeyi yeniledik 39 TL'lik bir tarifeye geçtik bu ayda 59 TL. Fatura geldi. Bunlar artık tutturabildiğine faturalıyorlar.

Selahattin Selahattin 1.004 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler