25 Ocak 2014 #2255824

Türk Telekom Haksız Fatura Çıkardı

İnternet bağlatmak için web üzerinden başvuruda bulunduk. 15 gün sonra modem geldi. Modemin istediğimiz internet paketiyle alakası yok. Bunu da 2 gece kurmaya çalıştıktan sonra teknik servis gönderdiler o sayede öğrendik. Modemi gönderen bayiye daha sonra Ümraniye'de ki ana merkeze gittik. Bana ait olmayan imza ile istememiş olduğumuz paketi tarafımıza sattıklarını öğrendik. Tüm işlemleri iptal etmek istedik tamam dediler 4440375 aradı herhangi fatura çıkması halinde zararımızı tazmin edeceklerini söylediler. Eve fatura geldi. Şimdi parayı ödeyin diyorlar. 1 mb kullanmadığımız ve geri almadıkları modemin parasını, bana ait olmayan imza ile düzenlenen tarifenin parasını 260,10 tl ödetmeye çalışıyorlar.

Fatih 121 Okunma

Cevaplar

  • Fatih04 Şubat 2014

    lisansı iptal edilmesi gereken firmalar arasında...

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön