20 Ocak 2014

Türk Telekom Haksız Fatura Çıkardı!

Ben inşaası yeni tamamlanmış bir siteye taşındım. Sitede fiber optik alt yapısı olmamasına rağmen ( tabi biz bilmiyorduk ) , birkaç kişi fiber internet başvurusu - 3 ü bir arada paketi ile başvuru alıyorlardı. 1 ay bekledik ama altyapı siteye gelemedi. Başvuru iptali gerçekleştirdik. Sonra yeniden başvurular alındı ve 2 ay sonra fiber optik ile internet kullanmaya başladık.


Sorun, ben sadece 3'ü 1 arada paketine başvurmama ve ilk gerçekleşmeyen üyeliği iptal ettirmeme rağmen, ocak ayı başında kullanmakta olduğunuz şu numaraya ait şu kadar ödenmemiş fatura var dendi. Sadece 3 ü bir arada başvurusu yapmama rağmen, kullanmadığım, ama adıma açılmış bir tel için bu nasıl olabilir? Türk Telekom'dan şikayetçiyim.

Tayyar 65 Okunma

Cevaplar

  • Tayyar24 Ocak 2014

    Ben mesajda ısrarla 3 ü 1 arada tarifesi ile ilgili başvuru yaptığımı beyan etmeme rağmen Türk Telekomdan bir arkadaş beni aradı. Tayyar Bey, ilgili bayi ile yapılan görüşmede bu başvuruyu sizin onayınızla yaptıklarını beyan ettiler. Siz bunu onaylıyor musunuz? gibi bir şey söyledi. Kelime oyununa bakın; ben 3 ü 1 arada başvurusu yapıyorum ( daha sonra da iptal ediyorum ); ancak arkadaş bu başvuruyu sadece telefon olarak açıyor ve benden onaylamamı istiyor. Türkçe bu kadar zor olmamalı. 7013367602 adlı ttnet üyeliğim var. ödemelerde sıkıntı yok. 3 ü 1 arada. anlaşılmıyor mu?

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Tayyar Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön