23 Ocak 2014 #2253130

Türk Telekom Haksız Fatura!

28 Ağustos 2013 tarihinde Eskişehir'deki hattımı Mardin'e nakil yaptırmak istedim. Nakil için hattımı dondurmadan çıkarılıp aktif hale getirmem gerektiğini söylediler. Denileni yaptım ve nakil için tekrar başvuru yaptım. Fakat gelen cevap alt yapı yetersizliğinden dolayı yapılamayacağı yönündeydi. 28 Ağustos'tan beri kullanmadığım hattın faturaları çıkarılıp ödemem isteniliyor. Kendilerinden kaynaklanan sorundan dolayı neden ben mağdur ediliyorum?


Son hatırlatma Telekom müşteri hizmetleri hala ilgilenmiyorlar. Ofislerine de gittim aynı sonuç. Bugün 23 Ocak ve hala internet ve telefon hattı çekilmiş değil. Hala faturalar çıkarılıyor. Yazıklar olsun Türk Telekom.

Muhammed 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın Muhammed Ali UĞUR, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön