04 Mayıs 2013 #1778098

Türk Telekom Hakkımızı Aramak Suç Oldu!

17 Nisan 2013 tarihinde yazdığım şikayetime tenezzül etmeyip aramayan buna karşılık şu cevabı gönderen Türk Telekoma yazıyorum.''İletmiş olduğunuz talebiniz ADSL hizmeti aldığınız TTNET Müşteri Hizmetleri’ne aktarılmıştır. Konunun takibi ve geri dönüşü TTNET Müşteri Hizmetleri tarafından yapılacaktır. ''Ya neyin takibi bir Allahın kulu aramadı Ttnetten. Kampanya deyip 44 TL sınırsız net artı telefon yazılarını camlara asıp insanları yanıltıyorsunuz. Ben 61 TL ödeyeceğimi bilsem hiç olmazdım üye. Sonra elimiz bağlı taahhüdün var deniliyor. Şimdi bunun adı ne. Bir de artist tavırlar sergileyen Ttnet bayisini de saymazsak. Hakkımızı aramakta suç oldu.

Fırat 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön