30 Ağustos 2014

Türk Telekom Habersiz Telefon Hattı Açıldı

Bundan yaklaşık 5-6 ay önce yeni taşındığımız yere altyapı oluşturulması için Büyükçekmece Türk Telekom bayiine başvuruda bulundum. Altyapı sözleşmesi yaparken özellikle telefon hattı istemediğimi belirttim sözleşmeyi yapan kişi de zaten ayrı şeyler olduğunu söyledi ve telefon hattının açılmayacağını söyledi.

2 gün önce telefonuma gelen smse göre mayıs ayından beri üzerime bir telefon hattı gözükmekte ve 3 aylık borcu birikmiş. Tamamen habersiz ve isteğim dışı açılmış. Ne bir email, ne bir sms ,ne de bir fatura elime geçti. Bugün gittiğimde ise altyapı açılırken telefon bağlanması gerektiğini söylediler ve yanlış bilgi verdiklerini söylediler. Düzeltmeye çalışacaklarına hala bahane uyduruyorlar.

Murat 1.267 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2014

    Sayın Murat ERMİŞ, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön