23 Ağustos 2013 #1973160

Türk Telekom Haberleşme Özgürlüğüme Engel Oluyor!

Telefon hizmeti için 3 Ağustos 2013 tarihinde Türk Telekom'a başvuruda bulundum. Randevu tarihim 05. 08. 2013 olarak belirlendi. Daha sonra Türk Telekom Santral Ufuktepe Ankara’daki teknik ekip oturduğum apartmandaki bina içi telefon tesisatı(Ankastre)’nin arızalı olduğunu söyledi. Bende söyleneni yaptım ve elektrikçi çağırdım. Elektrikçi ankastrede bir sorun olmadığını söyledi.


Sonra santral ile tekrar konuştuğumuzda sokakta göçük olduğunu belediyeden kazı ruhsatını
beklediklerini söylediler. Hatta işlerin daha hızlı ilerlemesi için Türk Telekom Genel Müdürlüğünden tanıdıklarınız varsa işlerin daha hızlı ilerleyeceğini söylediler. Telefon kayıtları bende mevcuttur. 18 gündür kazılmadı.

Murat 135 Okunma

Cevaplar

  • Murat18 Mayıs 2015

    Konu ile ilgili çözümü yine Türk Telekom Genel Müdürlüğünü arayarak çözdüm (tanıdık vasıtası ile yani santral de bulunan teknisyen ilk gün söylemişti, en fazla yardım eden kendisidir.)

  • Murat23 Ağustos 2013

    Somali de UNICEF’ten yardım bekleyen çocuklar gibi sokağın kazılmasını bekliyorum. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) geçen ay yayınladığı telekomünikasyon sektörü ile ilgili raporunda aydan aya sabit hat kullanımının azaldığına işaret ediyor. Türk Telekom ise ayağına gelen müşteriyi abonesi yapmıyor. Sanırım belediyeden kazı ruhsatını benim almamı ve sokağı benim kazmamı istiyorlar yada benim evden taşınmamı istiyorlar. Türk Telekom eleştiriye açık bir kurul değilmiş ki kendi web sitesinden bıraktığım şikayetlere dönüş olmadı. Anayasamızda ifade edilen Madde 22- (1) Herkes haberleşme hürriyetine sahiptir. Maalesef bu hakkı Türk Telekom elimden alıyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Sayın Murat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön