13 Şubat 2014 #2291369

Türk Telekom Haberim Olmayan Hizmetten Dolayı Yasal Takip Başlattı

2013 başlarında Türk Telekom'u arayarak hizmet almak istediğimi, gün içerisinde tekrar arayarak özel bir sebep nedeniyle hizmeti almaktan vazgeçtiğimi ilettim. Müşteri temsilcisi herhangi bir aktivasyon sağlanmadığı için sorun olmayacağını söyledi. Şu an hukuk bürosu tarafından aranılarak Türk Telekom üzerinden yasal takibe aktarıldığım söyleniyor. Sadece telefon üzerinden yapılan bir görüşmeden nasıl hizmet başlatılabiliyor, haberim bile olmayan bir hizmet için nasıl yasal takibe aktarılabiliyorum. Ben tarafınızla hiçbir sözleşme yapmadım, ya durumu olması gerektiği gibi inceleyin ya da karşınıza Tüketici Sorunları Hakem Heyetine sahte imza ile sözleşme yaptığınıza dair şikayette bulunacağım.

Eren 56 Okunma

Cevaplar

 • Eren24 Şubat 2014

  Bir firmayı değerlendirebilmem için hizmet veriyor olması gerektiğini düşünüyorum..Turk Telekom'un böyle bir derdi olmadığı için bence ankete de ihtiyaçları yok.. KOCA BİR SIFIR(0)

 • Eren24 Şubat 2014

  Şikayetim üzerine kaçtır dönüş sağlıyor kaçtır arıyorum.. Bu kadar mı zor müşteri şikayetinin çözümlendirilmesi, kaç gün oldu ya, bu nasıl bir hizmet bu nasıl bir kurumsallıktır, alakam olmayan bir saçmalıkla mı uğraştığıma yanayım, bu kadar uğraş sonrası hala laçka bir şekilde dönüş sağlamamanızamı..Yazıklar olsun Turk Telekom'a da yapacağınız işe de..İçinde bulunduğumuz hafta içerisinde konunun çözümlenmemesi ile birlikte Tüketici Sorunları Hakem Heyetine size ilk şikayetimi ilettiğim tarihi baz alarak başvuruda bulunacağım.. ARTIK BİTSİN SU SAÇMALIK...

 • Eren17 Şubat 2014

  Merhabalar, öncelikle dönüşünüz için teşekkürler ancak taktir edersiniz ki, bu müşteri için tatmin edici bir cevap değildir. (Benim sorunum hala devam ediyor) Şuan haberim dahi olmayan,kendime ait hiçbir yazılı evrakım olmadığına emin olduğum bir (hizmet) yüzünden yasak takip söz konusu. Bana süreç inceleniyor diye değil, net bir çözüm ile dönün. Artık alakam olmayan ancak mesaimi alan bu saçmalıkla uğraşmak istemiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

  Sayın Eren Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön