15 Eylül 2014

Türk Telekom Haber Verilmeden Kampanya Sonlandırılıp Haksız Kazanç Elde Ediliyor!

7 den 7 ye GSM görüşmesi kampanyası bana haber verilmeden sonlandırılmış. Haberim olmadığı için bedava dakikalar var diye görüşme yapmaya devam ettim ve bu ay 47,25 lira fatura geldi. Diğer ay ne kadar geleceği de belli değil.


Türk Telekom yetkilileri ile yaptığım görüşmede bana haziran faturasında 7 den 7 ye GSM görüşmesinin biteceği bildirilmiştir dendi. Haziran faturasını incelediğimde 7 den 7 ye GSM yazıyor fakat başlangıç ve bitiş tarihleri boş bırakılmış. Bu durumda ben 7 den 7 ye GSM görüşmesinin bittiğini nasıl anlayabilirim. Türk Telekom'a göre sözde bildirim yapılmış gözüküyor fakat bu nasıl bilgilendirme insanın aklı almıyor. Gereğinin yapılarak fazla ücret tarafıma iade edilsin.

Mustafa 277 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa19 Eylül 2014

    Çözüm yeri artık mahkeme olacaktır.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Eylül 2014

    Sayın Mustafa Kemal Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön