19 Şubat 2015
Yorum Yap
#3058495

Türk Telekom Genel Arıza, Çevir Sesi Yok,İnternet Kesik!

12 Şubat 2015 saat 16.00 sularında telefonum aniden kesildi. Çevir sesi alamıyorum. 444 1 444 ü aradığımda 4 (dört) dakikalık defalarca tuşlama ve gereksiz mesajların ardından robot "genel bir arıza" olduğunu öne sürerek telefonu sonlandırdı. Bir şekilde müşteri temsilcisine bağlandım; durumu izah ettiğimde Türk Telekom ofislerine (?) yönlendirildim. Hayatımı internetten kazanan bir insanım. 6 gündür genel (!) arızadan dolayı tüm işlerim durdu. Bu nasıl bir genel arızadır ki alt komşumun telefonu normal çalışırken benim problemim 1 haftadır çözülemiyor? Türk Telekom kayıt bile almıyor! Maddi ve manevi tazminat davası açacağım. Standart cevaplarınızı da kendinize saklayın yada sorunumu çözün!

Feyyaz 1.169 Okunma

Cevaplar

  • Feyyaz28 Şubat 2015

    Tarih 28.02.2015 hala çözüme yönelik en ufak bir adım yok. Müşteri temsilcinizin yönlendirmesiyle telekom ofislerine gittim yine cevap alamadım operasyonu merkez yönetiyor dediler. Bu süreçteki kaybımı nasıl telafi edeceksiniz acaba? Hadi bir klişe mesaj daha gönder bakalım Kader.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2015

    Sayın Feyyaz Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler