10 Nisan 2015

Türk Telekom Gelmeyip Geldim Diyen Arıza Ekibi!

Hattımızda yaklaşık 1 yıldır problem var, kesinlikle görüşme yapamıyoruz ve 121 arıza hattına en az 121 kere kayıt bırakmamıza rağmen gelip sorunu çözmeden (evde insan bırakıyoruz) sorunuz giderildi diye mesaj atıyorlar. Yani müşterisiyle dalga geçiyorlar. Bunu 444 1 444' ü arayıp iletmeme rağmen ciddiye alınmadık. Artık hattı kapatıyoruz. Mutlu olabilirsin ey Telekom.

Ünsal 83 Okunma

Cevaplar

  • Ünsal'ın Teşekkür Mesajı08 Mayıs 2015

    Evet sorunumuz çözüldü ve sanıldığından çok daha basit bir konu olduğunu herkes gördü. Sorunu çözen teknik ekibe, bu konuda yardımcı olan Telekom'a ve Şikayetvar.com a da teşekkür ederim.

  • Ünsal10 Nisan 2015

    10.04.2015 tarih ve 13.48 saat ile müşteri hizmetleri tarafından aranıp olayın takibinin yapılacağı söylendi. Bekliyoruz. Her an olan gelişmeyi buraya da not edeceğim. Lütfen bizi yanıltın lütfen.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2015

    Sayın ÜNSAL KELEŞ Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön