28 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1980272

Türk Telekom Geçici Süreli Kapatılan Aboneliğime Tarife Değişikliği Yapıp Fatura Gönderdi!

19.06.2013 tarihinde geçici olarak kapattığım ev telefonuma bundan 2 ay sonra 27.08.2013 ödemediğim fatura olduğu gerekçesiyle bana 84.50 TL (ceza + abonman bedeli ) borç çıkarttılar.


Kayseri Aydınlık evler Türk Telekom şubesine gittiğimde ise bana telefonumu geçici olarak kapattığımdan dolayı mevcut tarifemin kendi iznim dışında değiştirildiğini ve bundan dolayı yeni tarife üstünden bana bu faturanın çıkartıldığını söylediler. İlgilenmenizi ve böyle durumlarla kimsenin karşılaşmamasını istiyorum. İvedilikle cevap verirseniz sevinirim.

Abdullah 69 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah31 Ağustos 2013

    İletişim bilgilerimde bulunan cep telefonumu ararsanız bana ulaşırsınız yetkili.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Abdullah Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. www.sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin kayıtta yer alan irtibat numaralarından size ulaşılamamıştır. İletişim bilgilerinizi [email protected] adresine ilettiğiniz takdirde en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler