09 Mayıs 2013 #1787924

Türk Telekom Gece Yarısı SMS Gönderiyor!

09.05.2013 saat gece 00:23. Türk Telekom 26TL'lik nisan ayı faturamı SMS ile bildiriyor.Bu saatte bunu kim gönderiyor acaba diye merak ediyorum.Ayrıca zaman zaman taciz derecesinde durmadan aranıp zorla kampanya anlatılmak isteniyor. Keşke daha faydalı bir iş yapabilseniz.

İsmail 101 Okunma

Cevaplar

  • İsmail27 Haziran 2013

    3-4 gün önce tekrar arandım kampanya vesilesiyle. Araç sürerken arandım o yüzden daha güzel konuştum. Lütfen aramayın lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen aramayın. İnternet için aldım hattı almaz olaydım 5 senedir 55 kere taciz edildim! Aramayın lütfen. bilgi vermek içinde aramayın bu mesaja cevap vermek istiyorsanız yine aramayın.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın İsmail Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön