25 Temmuz 2016

Türk Telekom Fiber İnternet İle Verilen Arızalı Tp-Link Modemler!

Türk Telekom firmasından müşteri hizmetlerini arayarak 100 mgbt fiber internet telefon ve Tivibu hizmeti satın aldım ve internet hızımın wifi'de 39mgbt'i kablolu'da 72mgbt'i geçmediğini gördüm ve defalarca şikayet için aradım. Nihayet saha ekibi geldi Z**** marka modemle test yaptı ve Wi-Fi'de 26mgbt kablolu'da 92.77mgbt sonuç aldı. Modemin arızalı olduğu teşhisi ile yeni bir tp-link marka modem getirdi fakat bu modemde diğeri gibi çıkınca. Görevli arkadaş bana tp-link marka modemlerin hepsinin sorunlu olduğunu ve müdürlüğe gidip yüz yüze şikayette bulunmamı söyledi.

Gayrettepe Bölge Müdürlüğü'ne gittim. Orada da teknik birimle irtibata geçirdiler ve bana tp-link modemlerin kötü olduğunu Z**** modemlerin wifi'lerinin kötü olduğunu en iyisinin yine airteis olduğunu söylediler ve dilekçe yazmamı istediler, yazdım. Sonuç? Herkes birbirine yönlendirdi ve dosyayı kapatmışlar bilgi bile vermeden!

Selçuk 169 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk28 Temmuz 2016

    Ve hala ne gelen ne giden var ki modemin değişim süresi de doldu artık. Tam 2 haftadır telefon da çalışmıyor onun için bile gelmediler!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön