04 Nisan 2014

Türk Telekom Fazla Tahsilat Yaptı!

Türk Telekom müşteri temsilcisinin oyununa geldim. Söyledikleri ile faturaya yansıyan arasında dağlar kadar fark var müşteri temsilcisine soruyorum her yöne deyince ne anlıyor acaba? Yurtdışı hariç bütün operatörler 1000 dakika bedava bana dediği üzerine basarak bir daha sordun aynı nakarat.

Fatura gelince tekrar aradım bu sefer bana dediler sabit numaralara 1000 dakika nerde dedim zaten benim 100 dakika sabitlere 300 dakika her yöne yurtdışı dahil ne diye ben 1000 dakika her yöne sabit tarifeye geçeyim, cevap yok resmen oyuna geldim.

Talat 74 Okunma

Cevaplar

  • Talat05 Nisan 2014

    standart cevap

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2014

    Sayın Talat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön