03 Eylül 2013 #1991515

Türk Telekom Fazla Fatura Yolluyor!

276216**** nolu telefonumun her ay gelen normal fatura tutarı 22-23 iken herhangi bir tarife değişikliği yapmadığım halde bilgim dışında son iki aydır faturalarım 33 TL civarında gelmektedir. İncelediğimde vergiler hariç aylık ücretin 24,74 TL'ye çıkartıldığını gördüm. Fazla kesilen faturaların düzeltilerek tutarın Türk Telekom tarafından tarafıma iade edilmesi hususunda desteklerinizi beklerim.

Serkant 61 Okunma

Cevaplar

  • Serkant13 Eylül 2013

    şikayetimle ilgili ineleme yapılıp geri dönüş yapılacak denildi ama şu ana kadar çözüm için herhangi bir dönüş yapılmadı,çözüm için gerekli özenin gösterilmesini arz ederim..

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Serkant Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön