07 Şubat 2014 #2280863

Türk Telekom Faturaya İtirazım Var!

31.10.2013'te telefonumu kapatmak için Türk Telekom'a başvuruda bulundum. Sonrasında pakete üye olduğum söylendi.O da aralık ayı bitimiyle bitti. Ancak hattım kapanmadı ve ocak ayında hattın açık kaldığını öğrenince tekrar başvurup hattı kapattırdım.ancak paketin bitiş tarihiyle birlikte hattımın kapanmasını istememe rağmen kapanmamasının nedenini sorduğumda ileriye dönük işlem yapılamadığını bu nedenle tekrar başvuruda bulunmam gerektiği söylendi.


Bahane ise hat sahibinin tekrar hattı kullanmak istemeleriymiş. Bu nedenle kapatmıyorlar. Tekrar tekrar gelip neden başvuruda bulunayım. Ekim ayında açık şekilde paketin bitimiyle hattımın kapanmasını istedim. Açık kalan hattın şubat ayı faturasına itiraz ediyorum.

Selim 55 Okunma

Cevaplar

  • Selim05 Mart 2014

    sikayetvar sitesi sorunuma care olamadı.ilgilenecegiz diye cevap yazmıslar.sizde bunu burada cevaplanmıs olarak yayınlıyorsunuz.faturayı ödemek zorunda kaldım.ayıp.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın Selim KARAKAŞ, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön