14 Ocak
Yorum Yap
#11445764

Türk Telekom Faturama Her Ay 2.75 TL Gibi Ek Bir Ücret Eklenmekte!

Şu an da aylık sabit ödemesi olan taahhütlü bir paket kullanmaktayım. Faturama her ay 2.75 TL gibi ek bir ücret eklenmektedir. Müşteri hizmetlerini arayıp bunun sebebini öğrenmek istediğimde 2017 yılında paket değişikliği esnasında yaptıkları yanlış bir ücretlendirme sonucu eksik tahsilat yapıldığını ve bunun şu an tahsil edildiğini söylediler.


Öncelikle ben arayana kadar konu ile ilgili herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Sonrasında benim belirtilen zamanda eksik ödediğime dair herhangi bir bilgi yok elimde. Ben bana söylenen aylık fatura tutarlarını ödedim. O tarihteki herhangi bir işlemi ve bunun tutarını hatırlayamayacağım gibi eksik ödeme olup olmadığını tespit etme olanağım da yok.


Böyle bir yanlışlık yapılmış ise bu yine firmanın sorunu olmakla birlikte benim herhangi bir ödeme yapmamı gerektiren bir durum değil. Çünkü bu durumda firma istediği bir vakit eksik ödeme yapıldı gerekçesiyle benden istedikleri zaman ücret tahsil edebilir duruma gelmiş oluyor. Müşteri hizmetleri geri ödeme yapılmayacağını bildirdi.
Konu ile ilgili dönüşünüzü rica ederim.

Soner Soner 557 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler