05 Eylül 2013 #1995994

Türk Telekom Faturam Gelmedi!

Faturalarım mail yoluyla geliyordu. Son aya ait faturam gelmedi ve ben de ödemeyi unuttum. Hat kapatıldı ve ben bu sabah saat 09:30 - 10:00 dolaylarında faturayı 444 1 444'ü arayıp kredi kartı ile ödedim. Sonra Türk Telekom müşteri hizmetlerini en az 10 kez aramama rağmen ve yaklaşık 4 saat gibi uzun bir süre geçmesine rağmen hattım hala açılmadı.


Çağrı merkezinde çalışan H... isimli bayan beni hatta resmen delirtti. Sonra kurumsal hat olduğu için ayrı bir numara buldum ve o numarayı aradım tam 3 kez telefon şikayetimi anlatırken kapatıldı ve geri dönüş yapılmadı. Şirketimin tek ve tüm müşteriler tarafından bilinen bu numarası bir faturayı geç ödediğimden dolayı hemen kapatılıyor da neden açılmıyor!

Engin 408 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Engin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön