15 Haziran 2016

Türk Telekom Fatura Tutarının 2 Defa Ödenmesi ve Geri Alınamaması!

10.06.2016 tarihinde 68,50 TL olan fatura borcumu İş Bankası kartımdan gerçekleştirdim. Denizbank' da ise otomatik ödeme talimatı bulunduğundan aynı ay içerisinde aynı fatura 14.06.2016 tarihinde otomatik olarak tekrar ödenmiş. Müşteri temsilcileri ile görüştüğümde hattın yasal sahibinin araması durumunda tutar iadesinin banka kartıma yapılabileceği söylendi. Fakat 3 farklı müşteri temsilcisi ile görüştüğümde hiçbiri bu tutarın banka kartına iade edilemeyeceğini, bir sonraki fatura tutarından düşeceğini söylediler.


Ben paramın İş Bankası veya Denizbank kredi kartıma acilen iade edilmesini istiyorum. Başka bir ödememi gerçekleştireceğim fakat ortada para yok. Ortada bir yanlışlık var ve para iademi talep ediyorum. Diğer ayın faturasını diğer ay geldiğinde ödeyeceğiz zaten. Zaten saçma sapan bir hat oldunuz hiçbir yerde doğru düzgün çekmiyor. Acilen dönüş istiyorum.

Berrin 252 Okunma

Cevaplar

  • Berrin15 Haziran 2016

    İlgisizliğin bun kadarı... Acil dönüş istiyorum. Yoksa tüketici haklarına kadar gideceğim. Paramı resmen işletmek için elde tutuyorsunuz. Hat çekmiyor. Buna da acil bir çözüm bekliyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön