15 Aralık 2014

Türk Telekom Fatura İtirazına İlişkin İşlem Yapmıyor

Ekim ayına ilişkin telefon görüşme faturasına itirazımla ilgili 14.11.2014 tarihinde Bartın Telekom Müdürlüğüne yazılı olarak verilen itiraz dilekçeme bugün (15.12.2014) itibariyle halen müspet ya da menfi bir yanıt alabilmiş değilim. İlgilileri bu konuda daha duyarlı olmaya davet ediyorum.

Halil 1.103 Okunma

Cevaplar

  • Halil15 Ağustos 2016

    Bahis konusu arızaya ilişkin 15.08.2016 itibariyle Tivibu çağrı merkezinden aranmış ve durum kendilerine tekrar izah edilmiştir. Akabinde telefon mesajıma "Modem ayarlarınız yapılmıştır! " şeklinde bir SMS gelmiş ve Online işlem merkezinden Sorun aşaması:" Arıza Giderildi " bilgisi alınmıştır. Ancak TV'den yapılan kontrolde Herhangi bir düzelme görülmemiş ve tekrar Müşteri temsilcisine durum iletilmiştir.netice itibariyle 10 gündür Tivibu'dan halen hizmet alınamamaktadır.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Aralık 2014

    Sayın Halil İŞCAN, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön