10 Nisan 2013 #1736150

Türk Telekom Fatura Gönderimi!

0216 **** nolu telefon hattımı ocak 2011 yılında iptal etmeme rağmen aralık 2012 tarihinde bir fatura çıktı karşıma. bu faturanın içeriğinin ne olduğunu öğrenmek istediğimde müşteri hizmetleri detaylı bilgi veremiyorlar. Ayrıca internetten ödeme yapmak istediğimde aynı hattın başka bir borcu daha olduğu karşıma çıkıyor.


Müşteri hizmetlerine durumu anlattığımda öyle bir faturanın olmadığı belirtiliyor. Açıkçası yıllardır Türk Telekom'dan bir türlü hatlar yüzünden kurtulamadım,aynı hizmeti almak zorunda kalsam bile bir daha Türk Telekom Firmasıyla kesinlikle çalışmak istemiyorum. artık yeter Türk Telekom'un adını bile duymak istemiyorum. Yıllardır sürekli gereksiz ve yanlış ödemelerden bıktım.

Metin 176 Okunma

Cevaplar

  • Metin04 Temmuz 2013

    en kısa süreniz 3 ay oldu !

  • Metin04 Temmuz 2013

    bi daha türk Telekom mu asla !!!

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın Metin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön