10 Nisan 2013 #1736086

Türk Telekom Fatura Adrese Gönderilmiyor!

Sanırım Sabit Telefonu olup da olur olmaz saatlerde Türk Telekom denen şirket tarafından taciz edilmeyen kimse kalmadı. Bu şirketin çalışanlarına defalarca bahse konu hatların iş yeri telefonlarıma ait olduğunu,basılı fatura talep ettiğimi söylememe rağmen can sıkıcı bir şekilde aramaya devam ettiler ve E-Faturaya geçmem için vaktimi çalıp ve sinirlerimi bozdular.


Basılı faturamın adresime gönderilmesini talep ettiğim halde de adresime matbu faturamı yollamadılar. Biz sizi aradık E-Fatura'yı kabul etseydiniz der gibi bir tavır içerisindeler. Kamu tarafından idare edilirken çok daha duyarlı bir şirketti Türk Telekom.

Hüseyin 119 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin06 Mayıs 2013

    hala adresime fatura gelmedi. Türk telekomdan lütfedip arayan da olmadı. eski dönemlere ait faturaları internetten e- fatura olarak alıp yazdırmamıza da izin vermiyor . bu firma kadar müşterisini aptal yerine koyan ve umursamayan başka bir firma bilmiyorum. nasıl oluyorda bu kadar keyfi hareket edebiliyorlar . arkalarında kim var???

  • Hüseyin19 Nisan 2013

    Teşekkür edeceğinize çözüm üretin... Hala faturalarımla ilgili ne bir ses var ne bir mail . bu ne vurdumduymazlıktır anlamadım.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın Hüseyin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön