21 Mart 2013 #1699287

Türk Telekom Evime İnternet Bağlayamıyorum!

Ben Eskişehir'in Tepebaşı ilçesinin Şirintepe Mahallesi'nde ikamet etmekteyim. Yaklaşık 1, 5 ay önce yapmış olduğum internet başvurusundan bana "ankastre uygun değildir" diye cevap gelmiş ve sorunun ne zaman çözüleceği hakkında herhangi bir bilgi verilmemiştir.


Daha sonra Türk Telekom Eskişehir İl Müdürlüğü Proje Ofisine gittim ve bana 6 ayı gözden çıkarmamı söylediler.


Benim işim gereği evime acil ınternet çektirmek istiyorum ve çektiremiyorum. Bu durumun herhangi bir çözüm yolunun olup olmadığı hakkında da bilgilendirilmedim. Bu durum beni başka apartmanlardan ınternet erişimi edinmeme sebebiyet verecektir. Bu konudan dolayı şikayetçiyim. En kısa zamanda çözülmesini istiyorum.

Önder 169 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön