Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Türk Telekom ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türk Telekom Ev İnterneti Çekmemesi

650
Emine
Emine 29 Mart 2022 21:30

Ev internetim aşırı yavaş çekiyor. Kesinlikle aldığınız parayı hak etmiyorsunuz. Daha önce de müşteri hizmetlerini aradım tek çözümleri modemi açıp kapatmak ama hiçbir işe yaramıyor. Lütfen ise yarar bir çözüm üretin. Verdiğim para karşılığında hizmet almak istiyorum.

Benzer Şikayetler

profile
73
3 gün önce

Türk Telekom Mobil İnternet Çekmiyor

18 GB ve artı 5 GB internet paketlerim var aylık yüzlerce lira para ödüyoruz ancak gel gör ki depremden sonra köyümüze taşındığımız için çoğu yerde 3G algılıyor telefon ve internete girmiyor lütfen bunu düzeltmemiz rica ediyorum yoksa hattımı diğer operatörlere taşıyacağım.

profile
65
4 gün önce

Türk Telekom Sürekli İnternet Kopuyor

Türk Telekom günde en az 20 kere kesiliyor internet her gün arayıp şikayet ediyorum ama hala çözüm yok seninle nasıl baş edeceğimi bilmiyorum boşuna para veriyoruz. Daha farklı mercilere şikayet de edeceğim canıma tak etti artık.

profile
67
1 hafta önce

Türk Telekom İnternet Sorunu

Türk Telekom ödediğim paranın hakkını vermiyor. Vaat ettikleri upload ve yükleme hızını karşılamıyor..

profile
197
1 hafta önce

Türk Telekom Ev İnternetini İptal Ettim, Haksızca Benden 1537 TL Aldı!

Türk Telekom ev internetini iptal ettim. Türk Telekom cayma bedeli olarak benden 1537 TL aldı. Bu parayı geri istiyorum (kanunun 52. Madde, 4. Fıkrası ve yönetmeliğin 22. Maddesi hükmünce. Bu maddeler 1 seneden fazla olan sözleşmenin geçersiz olduğunu emreder). Bu şekilde parasını geri alan çok sayı...

profile
65
1 hafta önce

Türk Telekom Hattımı İptal Et!

Ağustos ayından beri uğraşıyorum hala Türk Telekom hattımı iptal etmedi. Kullanmadığım hat için para ödüyorum kaç aydır. Call center ı aradım, internetten denedim, uygulamayı indirdim dedikleri her şeyi yaptım hala kapatmadılar hattı. Açtırmak bu kadar uğraştırmamıştı. Bir kere de işini yap #Türk Te...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .