06 Şubat 2014 #2279802

Türk Telekom Eskiye Dönük Borç Çıkardı

Türk Telekom 21 Ekim 2013 tarihinde tarafıma sms mesajı göndererek 11.35 TL'lik ödenmemiş borcumun olduğunu belirtti. Bunun üzerine müşteri hizmetlerine internet üzerinden ileti gönderdim. Mesajım üzerine; Türk Telekom 26 Aralık 2013 tarihinde gönderdiği sms mesajında; borcun sistemsel hatadan dolayı yansıtıldığını, ödendi ise Türk Telekom ofislerinden alabileceğimi bildirmişlerdi.
Ancak; ben Türk Telekom Müdürlüğüne gittiğimde aynı borcun aynen kaldığı ve silinmediğini öğrendim. Bunun üzerine yaklaşık olarak 12-13 Ocak 2014 tarihlerinde Türk Telekom müşteri hizmetlerine telefonla ulaştım. Sorunun kaydedildiğini belirttiler, ancak hala konuyla ilgili bir geri dönüş ve işlem yapmadılar. Müştekiyim.

Ramazan 52 Okunma

Cevaplar

 • Ramazan08 Mayıs 2014

  Zaten ancak bir yerlere iletirsiniz. Müşteri de oradan oraya dolanmaktan başı döndüğü için hak talep etmekten vazgeçer, değil mi? Ben sorunun çözüldüğünü görmedim henüz.

 • Ramazan10 Şubat 2014

  Türkiye'de bir zamanlar tek oldukları için istedikleri gibi at koşturdular. Koşturmaya da devam edeceğiz zannediyorlar. Ancak devir değişiyor.

 • Ramazan10 Şubat 2014

  Sorun hala çözülmedi. Sözde ilgileniyorlar

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

  Sayın Ramazan YAŞAR, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön