09 Eylül 2013 #2001682

Türk Telekom Eksik Puanlarımla İlgili Dönüş Yapılmadı!

Üyesi olduğum Kazanmakmak.com programında TTNET üyeliğimden kaynaklanan Kazan puanların eksik olmasına istinaden site üzerinde Bize Ulaşın bölümünden şikayet etmeme rağmen şirket program esaslarında 7 gün içerisinde geri dönüş yapılacağını taahhüt etmiş ama tarafıma geri dönüş yapmamakla beraber zamanı aşmış ve hatta hala puanlarımda eksiklik gözükmektedir.


Şirketin 0 800 500 1 500 telefonuna da şahsi cep telefonumdan aramak istediğinde arayamamaktayım. Türk Telekom'u ilgisizliğinden dolayı kınıyorum.Konu ile ilgili gerekli girişimleri yapacağımı belirtmek istiyorum.

B 54 Okunma

Cevaplar

  • B22 Eylül 2013

    Firmayı sabit telefondan aradım, OHM89468 nolu şikayetime geri dönüş yapılmadığını belirttiğimde, müşteri temsilcisi böyle bir şikayet kodunun olmadığını söyledi.Bu ne biçim bir sistem!!! Kader Günaydın hanım, siz kazanmakmak internet sitesinde bize ulaşın bölümünde bir şikayet kaydı oluşturun, bakalım nasıl bir kod veriliyor size.Bu durumun üzerine müşteri temsilcisi 1- ile başlayan yeni bir şikayet kaydı oluşturdu ve çağrıyı sonlandırdı.Daha sonra TÜRK TELEKOM tarafından aranarak, benim bilgilerimi göremediklerini,sadece TTNET görebileceğini söylemekle yetindi yetkililer. İnanılmaz bir koordinasyon kopukluğu.Ben bu konunun çözülmesini istiyorum.Aksi halde hukuki yollardan hakkımı arama yoluna gideceğim.

  • B12 Eylül 2013

    Firmayı değerlendirmeyi geçtim, umurlarında bile değil,aranmadım dahi.Ama ben hakkımı hukuki yollardan aramayı deneyeceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Can Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön