05 Mart 2015

Türk Telekom Ekimde İptal Olan Hattın İcraya Verilmesi!

216****** ve diğer iki hat 216******* - 216 ****** aynı 2014 Ekim yada Kasımda günde iptal ettim. Bana birer fatura daha çıkabileceği söyledi. Garanti Bankası'ndan ödeme yapmaya çalıştığımda borç çıkmadı. Meğer havuza aldığı abone borcunu bu numara ile bankadan ödeme yapılamıyormuş. Bunu bilmiyordum. Türk Telekom beni bilgilendirmiş mesajla ama reklam sanarak bakmadım. 1 kere bile aramadan diğer numaralarımla ilgili işlem yapmayıp bu borcu benden avukat aracılığı ile 244 lira olarak tahsil etti.

Fatih 1.123 Okunma

Cevaplar

  • Fatih11 Mart 2015

    Pelin Hanım, bir türlü dönüş yapamadınız... . Ama sanmayın ki unutup peşini bırakacağım Bu olayı tüketici hakem heyetine taşıyacağım. Haksız yere alınan bu paranın 10 katı kötü reklam ve ürün iptali sağlayarak sizden nefret eden insan grupları oluşması için forumlar dahil her platformda savaşacağım. Siz yasaları kullanarak beni dolandırdınız... Bende vatandaşlık hakkımı kullanarakbu paranın 10 katı zarar etmeniz için çalışacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mart 2015

    Sayın Fatih Cumhur Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön